Foto drboės

Fotodrobės

Norite ypatingos interjero detalės savo biure ar namuose? Siekiate artimam žmogui padovanoti išskirtinę ir sentimentalią dovaną?

SAY NO MORE!

Grafikos spauda ant drobės

“Nepriklausomos Dirbtuvės” nuotraukų ir grafikos spausdinimui ant drobės naudoja tik aukščiausios kokybės drobes ir specialiai tokiam darbui skirtus eko solventinius dažus. Taip užtikriname puikius spausdinimo rezultatus įgyvendinant net ir įnoringiausio kliento užsakymą.

Įvairaus formato grafikos spauda ant fotodrobės

Nuotraukų spausdinimas ant drobės

Foto drobės – tai puikus ir paprastas būdas išskirtinai papuošti biurą ar namus. Tai pat foto drobė gali būti ideali dovana draugams, bendradarbiams bei šeimos nariams. “Nepriklausomos dirbtuvės“ Jums gali atspausdinti aukštos kokybės nuotraukas ant didelių matmenų drobės. Foto drobių gamyboje naudojame sveikatai nekenksmingą technologiją todėl mūsų pagamintos foto drobės gali būti kabinamos net ir ant vaikų kambario sienos.

 

Foto drobių gamyba Vilniuje

Standartinė nuotrauka ant fotodrobės

Jūsų norimą nuotrauką antspausdinsime ant pasirinktų matmenų drobės. Atspausdintą fotodrobę užtraukiame ant medinių porėmių, kurie kabinami ant sienos ir nereikalauja jokių papildomų rėmų.

Jums pageidaujant fotodrobę, jeigu norite įsirėminti nuotrauką patys, foto drobę galime pagaminti be porėmio ir pateikti suvyniota į ritinėlį.

Nuotraukų koliažas ant foto drobės

Galime pagaminti Jūsų pasirinktų nuotraukų koliažą ir atspausdinti ant drobės. Tokiu būdu galite idealiai įamžinti įsimintiniausias gyvenimo akimirkas ir papuošti jomis savo kambario sieną. Tai paprastas ir lengvas būdas sukurti namams jaukumo, sukurti ypatingą interjero akcento detalę.

Foto drobė iš kelių dalių 

Ypatingą efektą interjere galite išgauti sieną papuošdami grafikos vaizdu ar nuotrauka kombinuota iš kelių skirtingų drobių. Jūsų nuotrauka arba grafika padalinama į kelias dalis (pasirenkate pagal savo pageidavimą) ir spausdinama ant kelių skirtingų drobių. Drobės gali būti skirtingų dydžių ir matmenų.