Pradinis » Apdovanojimų gamyba

Apdovanojimų gamyba

Artėja įmonės šventė ir norite įvertinti savo darbuotojus, kolegas, verslo partnerius? Priklausote organizacijai, rengiate apdovanojimus ir norite, kad Jūsų apdovanojimas nebūtų eilinis diplomas, nykus padėkos raštas arba standartinė apdovanojimų taurė?

SAY NO MORE!

“Nepriklausomos Dirbtuvės” išskirtinų apdovanojimų gamyba. Mes sukursime vienetinius, specialiai Jūsų progai skirtus apdovanojimus, kuriuos pagaminsime pagal Jūsų viziją ir užsakymą. Jeigu neturite vizijos ne problema, mes padėsime Jums ir apdovanojimo dizainas atitiks Jūsų lūkesčius.

Vadovo apdovanojimas

– artėja boso diena arba jūsų vadovo gimtadienis? Sukate galvą kaip šiemet nustebinti savo vadovą? Niekas taip neparodys, kad gerbiate ir vertinate savo įmonės vadovą, kaip specialiai jam skirta dovana – boso apdovanojimas. Boso apdovanojimas kiekvieno įmonės vadovo slapta svajonė ir mes galime padėti ją įgyvendinti.

Darbuotojų apdovanojimai

– norite įvertinti savo darbuotojų nuopelnus kasmetinėje įmonės šventėje ir jums neužtenka eilinio padėkos rašto? Idealus variantas – darbuotojų apdovanojimai. Mūsų dirbtuvės jums pagamins išskirtinius darbuotojų apdovanojimus su graviruota nominacija, darbuotojo vardu ir pavarde.

Asociacijų, organizacijų ir įmonių apdovanojimai

– norite apdovanoti nusipelniusias įmones, partnerius, ypatingus organizacijos narius? Mes pagaminsime jums apdovanojimus organizacijoms. Solidūs ir modernaus dizaino apdovanojimai taps puikia Jūsų organizacijos ir jūsų rengiamo renginio vizitine kortele. Apdovanojimų gamyba su įmonės ar organizacijos atributika mūsų specializacija!

Apdovanojimų dizainas

Tam, kad apdovanojimo dizainas būtų išties išskirtinis ir atitiktų Jūsų lūkesčius suprojektuosime apdovanojimo dizainą Jums remdamiesi Jūsų pateikta informacija arba sukursime vienetinį apdovanojimą specialiai Jūsų šventei.

Vienetinių apdovanojimų gamyba pagal užsakymą Vilniuje

Suprojektuosime ir pagaminsime apdovanojimus pagal Jūsų pateiktą idėją ir apdovanojimo konceptą:

  • Galime išpjauti ir priderinti bet kokią formą, pridėti reikalingą užrašą graviruojant arba naudoti specialiai tam spausdintus lipdukus. Galite rinktis bet kokį užrašą ir grafikos vaizdą.
  • Gamybai galime naudoti Jūsų pateiktą maketą (konceptą) arba apdovanojimo maketą galime paruošti mes.
  • Gamybai naudojame tik patikimas ir kokybiškas medžiagas.
  • Graviruojame ir gaminame užrašus visomis kalbomis
  • Gaminame greitai ir kokybiškai

Sudominome? Susisiekite mūsų žemiau nurodytais kontaktais ir  suteiksime visą informaciją apie Jūsų idėjos realizavimo terminą ir kainą.