CNC Frezavimas

Nuolat tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms tobulėja ir reklamos gamybos procesai. Šiandien CNC frezavimas ir reklamos gamyba  yra  neatsiejami.

Mūsų dirbtuvėms nesvetimos reklamos gamybos naujovės, todėl Jums siūlome moderniausius CNC frezavimo paslaugos sprendimus.

“Nepriklausomos Dirbtuvės” Vilniuje Jums gali suteikti tokias paslaugas kaip 2d, 3d graviravimas ir medžiagų frezavimas greitai ir kokybiškai .

Mūsų atliekamas frezavimas kaip gamybos paslauga pasižymi nepriekaištingu tikslumu ir plačiomis frezuotų medžiagų pritaikymo reklamos gamyboje galimybėmis.

Kas yra frezavimas?

Frezavimas  iš esmės yra automatizuotas procesas naudojamas siekiant apdirbti detales ir medžiagas ypatingu tikslumu. Mūsų naudojama frezavimo technologija leidžia apdirbti praktiškai visas plokštines medžiagas. Galime Jums pagaminti  stendus parodoms, įvairius interjero baldus, interjero detales, suvenyrus, reklamines iškabas ir bet kokius kitus nestandartinius gaminius.

Kodėl verta rinktis CNC frezavimą?

Frezavimas optimizuoja ir automatizuoja daugelį gamybos etapų nuo prototipų gamybos iki galutinio gaminio rezultato. Frezuoti gaminiai atitiks brėžinius nepriekaištingu tikslumu ir pasižymės puikia kokybe. Be to, jie gali būti įvairiausiu formų ir sudėtingumo. Apibendrinant vienu sakiniu:  CNC frezavimas greitas ir patikimas medžiagų apdirbimo metodas.

PVC frezavimas

PVC (polimerinė medžiaga) viena populiariausių pasaulyje gaminamų plastiko rūšių. PVC yra termo plastikas pagamintas iš 57% chloro (pramoninės druskos) ir 43% anglies (gautos daugiausia iš naftos / dujų iš etileno) kas suteikia PVC puikų atsparumą ugniai ir aplinkos poveikiui.

PVC plastikas plačiai vartojamas dėl žaliavos pigumo, gerų savybių ir ypač dėl paprasto gaminių apdirbimo, kuris nepriklauso nuo formos sudėtingumo. Pvc perdirbimą lengva visiškai automatizuoti, gaminio papildomai apdirbti nereikia (plastiko formavimas yra spartus ir pakankamai pigus). Plastiko išvaizda, savybės ir perdirbimo ypatumai leidžia kurti įvairios formos ir apdailos gaminius. Naudojant CNC frezavimo stakles galima išgauti įvairiausias detales nuo smulkiausių sriegių, žaislų iki didelių interjero dekoracijų.

Organinio stiklo ir plastiko frezavimas

Organinis stiklas (akrilas, akrilinis stiklas) yra lengvai frezuojama, aplinkos poveikiui ganėtinai atspari medžiaga todėl išlieka skaidrus. Tai pat organinio stiklo paviršių lengva prižiūrėti. Tai nėra nuodinga medžiaga todėl saugi naudoti kuriant įvairius apdailos elementus. Organinis stiklas gali būti įvairių spalvų todėl jo panaudojimas ganėtinai platus tiek viduje interjerui, tiek lauke eksterjerui. Tai pat organinį stiklą galime panaudoti tokiuose procesuose kaip plastiko raidžių frezavimas, reklamos iškabų gamyba.

Pagrindinės organinio stiklo rušys: presuota ir lietų ląstelių. Presuotos arba „nepertraukiamo liejimo“ akrilo gamybai naudojamos pigesnės medžiagos ir savyje gali turėti priemaišų, todėl jis yra minkštesnis ir lengviau braižosi. Lietų ląstelių akrilas yra aukštesnės kokybės, jis standus ir patvarus, todėl naudojamas dažniausiai.

Organinis stiklas yra lengvai apdirbamas – frezuojamas, graviruojamas. Jis plačiai panaudojamas įvairiausių detalių pritaikyme, kai reikia ypatingo tikslumo. Frezuojant organinį stiklą išgaunamas idealus tikslumas net ir pačioms smulkiausioms detalėms. Akrilas ir akrilinis stiklas labai plačiai panaudojami: nuo smulkiausių dekoratyvinių interjero detalių, reklaminės atributikos (reklaminių stovelių gamybos, pakabukų, dėklų, iškabų gamybos) iki nestandartinių dizaino sprendimų.

Polikarbonato frezavimas

Polikarbonatai (PC) yra tam tikros grupės termoplastiniai polimerai. Jų pavadinimas kilęs iš to, kad jie yra polimerai, turintys karbonato grupes. Dauguma komercinės paskirties polikarbonatų yra gaunami iš kietų monomerų. Jie lengvai apdirbami ir formuojami, yra atsparūs aukštai temperatūrai, smūgiams kas lemia jog tai yra ilgaamžė medžiaga. Jis yra skaidrus, žymiai laidesnis šviesai nei daugelis įvairių rūšių stiklo. Šios savybės leidžia beveik neribotas polikarbonatų pritaikymo galimybes tiek komercinės paskirties plastiko gaminiams, tiek konstrukcinėms plastmasėms.

Plikarbonato frezavimas

Skirtingai nuo daugumos termoplastikų, polikarbonatas gali atlaikyti dideles plastines deformacijas bei įtrūkimus ar pažeidimus. Dėl to jis gali būti apdirbamas ir formuojamas kambario temperatūroje, naudojant CNC stakles. Net aštriems kampams yra taikomas didelio spindulio lenkimas, šildymas tam nėra būtinas.

Polikarbonato pritaikymas ir panaudojimas

Polikarbonatas yra be galo vertinga prototipinė medžiaga ten, kur reikalingos skaidrios arba elektrai nelaidžios dalys, kurios negali būti pagamintos iš metalo lakštų. Taip pat iš jos gaminama įvairiausia su reklama susijusi atributika: nuo stovų/ stovelių, stendų iki dekoratyvinių miniatiūrų.

Medienos ir faneros frezavimas

Medžio frezavimas plačiai paplitęs jau nuo laikų, kai žmonės sugalvojo mechaninį medžio apdirbimą pasitelkiant mašininius įrengimus. Medienos apdirbimas frezuojant optimizuoja laiko sąnaudas, mediena apdirbama tiksliau. Kadangi frezuojami visi gaminiai iš medžio, faneros frezavimas taip pat įtrauktas į teikiamų paslaugų sąrašą. Medienos frezavimas viena iš seniausių frezavimo paslaugos rūšių Lietuvoje.

MDF ploškčių frezavimas

MDF frezavimas – tai yra įvairių lakštinių medžiagų apdorojimas naudojant CNC frezavimą, kuris savo pritaikymo galimybėmis neatsilieka nuo anksčiau minėtų frezuojamų gaminių. „Nepriklausomos Dirbtuvės“ gali suteikti  MDF frezavimo paslaugas greitai ir kokybiškai. Puikios MDF savybės, panašumas pagal kokybę ir ekologiją, bei papildomo apdorojimo galimybė suteikia MDF frezavimui puikios kokybės garantiją.

Šių technologijų dėka ant medžiagos galima kurti reikiamus trimačius vaizdus, darbą su kuriais palengvina programinė įranga ir frezavimo staklės. Dėka šių technologijų mes garantuojame aukštą darbo kokybę darbui įvairaus sudėtingumo.

3D frezavimas

„Nepriklausomos Dirbtuvės“ gali suteikti medienos, plastiko ir kitų medžiagų CNC frezavimo paslaugas, pagal Jūsų pasirinktą brėžinį, individualius įvairaus sudėtingumo ir dydžio užsakymus. Jei neturite grafinio failo, mes galime jį paruošti.

3D frezavimui galime naudoti medieną, fanerą, mdf, organinį stiklą, plastiką, polikarbonatą ir kitas medžiagas. 3D frezavimo galimybėms ribų nėra.