Plačiaformatė spauda

Domina greitos ir kokybiškos plačiaformatės spaudos paslaugos Vilniuje?

SAY NO MORE!

Plačiaformatė spauda yra viena iš universaliausių ir populiariausių reklamos priemonių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Nuolat tobulėjant spaudos technologijoms šis reklamos būdas sparčiai populiarėja dėl savo savikainos ir naudojamų medžiagų įvairovės. Plačiaformatė spauda gali būti atliekama naudojant monomerinės ir polimerinės plėvelės, spalvotos plėvelės, drobės, tekstilės, sintetinio popieriaus, tento, plėvelių ir kitų įvairių medžiagų. Plačiaformatė spauda gali būti naudojama kai reikia sukurti išskirtines interjero ir eksterjero detales.

Plačiaformatės spaudos taikymo galimybės reklamoje yra beribės.

Plačiaformatės spaudos paslaugos privalumai

Pažangi spaudos technologija mums leidžia pasiekti ypač aukštos kokybės spaudos gaminius, kurie pasižymi tvirtumu, atsparumu išoriniam poveikiui, atrodo estetiškai, idealiai tinka reklamos produkcijai ir traukia kliento akį. Esminiai privalumai:

♦  Ilgaamžiai dažai suteikia produkcijai kokybę. Šis spaudos būdas idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko reklamoms.

♦  Moderni technologija padeda paprastai ir greitai atspausdinti didelius kiekius reklamos gaminių.

♦  Žema kaina leidžia net ir taupantiems reklamos biudžetus pasinaudoti efektyviomis reklamos priemonėmis.

♦  Spauda gali būti spausdinama ir ant popieriaus, ir ant tento, ir ant drobės. Tai atveria galimybes sukurti išskirtinai žvilgsnį pritraukiančią reklamą, kuri viršys net ir didžiausius lūkesčius

♦  Didelis formato dydis padeda būti lengvai pastebimu

Užsisakykite spaudos paslaugas pas mus!

Apibendrintai galima įvardinti plačiaformatę spaudą kaip galimybę atspausdinti dideles reklamas tinkančias ne tik vidaus, bet ir išorės naudojimui. Puiki reklama yra ta, kuri lengvai pastebima, aiški ir paprastai suprantama. Dar abejojate? Galite kreiptis į mus konsultacijai! Esame sukaupę milžinišką patirtį reklamos spaudos darbų srityje.

“Nepriklausomos Dirbtuvės” Jums gali pasiūlyti šias plačiaformatės reklamos spaudos paslaugas:

Lipdukų gamyba

Gaminame lipdukus pagal užsakymą. Spausdiname, karpome, ploteriuojame. Pagal pageidavimą galime atlikti lipdukų apklijavimo paslaugą.

Fotodrobės, plakatai

Galime atspausinti Jūsų norimą nuotrauką, paveikslą, grafiką ant foto drobės.

Foto tapetai

Gaminame foto tapetus pagal užsakymą su Jūsų pageidaujamu grafikos vaizdu. Galime gaminti pagal Jūsų maketą arba sumaketuoti už papildomą mokestį.

Tentų gamyba

Gaminame tentus pagal užsakymą skirtus parodoms, renginiams, informacinius tentus, “backlight” šviesdėžėms, roll up stendai ir kt.

Reikia pažymėti prekes, įspėjamųjų ženklų, norite apklijuoti savo įmonės automobilį reklama?