Lipdukų gamyba

Reikia pažymėti prekes, įspėjamųjų ženklų, norite apklijuoti savo įmonės automobilį reklama?

Say no more!

“Nepriklausomos Dirbtuvės” spausdina ir gamina įvairiausių dydžių ir tipų lipdukus pagal Jūsų poreikį. Galimas lipdukų išpjaustymas bet kokia forma kokios tik reikia. Pagal savo prioritetus galite rinktis matinius arba blizgius lipdukus.

Neribotos spausdintų Lipdukų panaudojimo galimybės

Mūsų spausdinti  lipdukai puikiai tinka tiek vidaus, tiek išorės sąlygoms.  Juos galite panaudoti savo arba svetimų langų apipavidalinimui, namų, įmonės ofiso interjerui, prekių ženklinimui.

Lipdukai gali būti panaudojami reklamai, automobilių apipavidalinimui, įvairiam ženklinimui ar tiesiog kaip dovana Jūsų vaikui.

“Nepriklausomos Dirbtuvės” Jums pasiūlyti gali visokiausių lipdukų variantų:

Lipdukai ant tekstilės

Idealiai gali būti naudojami interjerui, kaip fototapetai ar foto drobės. Skoningai ir lengvai galite jais papuošti savo biuro patalpas, pridėti namų interjerui trūkstamų akcentų.

Perforuoti lipdukai

Puikios kokybės lipdukai skirti langų, stiklų, auto transporto dekoravimui. Perforuoti lipdukai  puikiai praleidžia šviesą, atlaiko  uv spinduliai, todėl neblunka. Dėl savo atsaparumo aplinkos poveikiui lipdukai atsparūs lietui, sniegui. Tokio tipo lipdukus galima klijuoti tiek viduje, tiek išorėje.

Lipdukai grindims

Tokio tipo lipdukai klijuojami ant įvairių grindų paviršių kaip plytelės, betonas, parketas, linoleumas ir kt. Grindų plėvelė dažnai naudojama siekiant atkreipti  dėmesį prekybos centruose, degalinėse ar kitose viešose erdvėse. Lipduko dizainą galime sumaketuoti mes arba gamyboje galime panaudoti Jūsų pateiktą dizainą.

Magnetiniai lipdukai

Gaminame įvairiausių dydžių  ir formų magnetinius lipdukus idealiai limpančius prie metalinių paviršių. Tai idealus  sprendimas kai reikia uždėti reklamą ant metalinių paviršių pvz: įmonės autobusiuko ar autobusiuko. Magnetinis lipdukas labai paprastai uždedamas ir pašalinamas nuo metalinio paviršiaus, nepalieka jokių žymių.

Šerkšno plėvelė

Plėvelę su „šerkšno“ efektu idealu  klijuoti ant stiklinių pertvarų, langų,balkonų, laiptinėse, vonios kambariuose, dušo kabinose, biuruose, gamybinėse patalpose ir kitose vietose. Tai puikus sprendimas norint atskirti erdvę, kai jums reikia privatumo.

Šerkšno plėvelė tinka tiek vidaus, tiek lauko sąlygoms. Plėvelė gali tapti ne tik puikia dekoro detale, bet ir  suteikti privatumo ofise, parduotuvėje ar namuose. Plėvelę su „šerkšno“ efektu taip pat galima ploteriuoti (pjaustyti), taip sukuriant unikalias formas bei ornamentus taip sukuriant išskirtinį dizainą.

Šerkšno plėvelės gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos, skirtingo šviesos pralaidumo ir tono.

Lipni automobilinė plėvelė

Automobilio ir kito transporto apklijavimas plėvele yra vienas iš geriausių ir labiausiai dėmesį atkreipiančių lauko reklamos sprendimų siekiant reprezentuoti ir populiarinti savo verslą. Ši reklama efektyvi dėl to, kad tai yra bene vienintelė lauko reklamos forma, kuriai nereikia papildomų leidimų,  t.y. nereikia derinti su įvairiausiomis institucijomis taip pat, tai efektyviausias būdas pasiekti klientą.

Automobiliniai lipdukai puikiai puikiai matomi visiems eismo daluyviams. PVC automobiliniai lipdukai atsparūs drėgmei ir UV spinduliams todėl yra ilgaamžiai. “Nepriklausomos dirbtuvės” Jums gali  pasiūlyti didelį plėvelės spalvų pasirinkimą, taip pat galima spauda ant plėvelės ir jos laminavimas.

Skaidri plėvelė

Skaidrūs lipdukai gali būti klijuojami tiek vidaus tiek lauko sąlygomis ant lygaus paviršiaus. Skaidri plėvelė dažniausiai klijuojama ant stiklo, vitrinos ir kt.

Elektrostatinis lipdukas

Puikus sprendimas norint uždėti reklamą ant stiklo ar metalo paviršių. Elektrostatinį lipduką galima pakartotinai nuplėšti ir vėl užklijuoti ant kito norimo paviršiaus. Kadangi plėvelė neturi klijų po nuplėšimo nelieka klijų ar kitų sunkiai nuvalomų dėmių. Galima spauda ant balto arba permatomo elektrostatinio lipduko.

Jūsų patogumui ir laiko taupymui galime suteikti ir apklijavimo paslaugas!