Foto tapetai

Kodėl verta rinktis foto tapetus?

Turėdami išskirtinį foto tapetą pagyvinsite namų, biuro ar parduotuvės interjerą. Išsirinkite tokį vaizdą kokio norite, o mes jį paruošime spaudai ir atspausdinsime greitai bei kokybiškai.

Jei norimo vaizdo neturite mūsų dizaineris pagal Jūsų pageidavimus sumaketuos vienetinį foto tapeto dizainą.

Mūsų siūlomi foto tapetai klijuojami paprastai ir lengvai kaip ir įprasti tapetai.

Nenorite sukti galvos? Rinkitės standartą

Foto tapetų populiarumas lėmė, kad šiuo metu jų pasirinkimas tiesiog beribis. Temos įvairiausios : gamta, abstraktas, miesto vaizdai, įvairios teksturos, vaikiški ir t.t.

Fototapetai  gali būti su 3D efektais, kurie ne tik sukuria tam tikrą nuotaiką, bet ir praplečia patalpų erdvę. Dažniausiai jie klijuojami ant sienos, kuri yra atviriausia, neužstatyta, gerai apšviesta.
Rinkdamiesi fototapetus, pirmiausia apsispręskite, kokios kainos ir kokybės norėsite.

Pigūs foto tapetai

Taupote biudžetą? Rinkitės popierinius fototapetus. Jie spausdinami ant popieriaus pagrindo, o pats fototapetas suklijuojamas iš atskirų dalių.  Perspėjame – iš arti žiūrint į popierinius fototapetus matosi sujungimai, raštas ne taip gerai susileidžia, nors atspausdinimo kokybė gera, spalvos ryškios ir iš toliau žiūrint vaizdas tikrai įspūdingas. Popieriniai fototapetai idealiai tinka vaikų kambariams ar biudžetiniams interjerams.

Kokybiški foto tapetai

Kai tikrai reikia kokybės savo interjerui rinkitės tik foto tapetus flizelino pagrindu. Tokios rūšies fototapetai dažniausiai klijuojasi iš atskirų vertikalių juostų, tas juostas glaudžiant kraštas prie krašto. Klijais tepama tik siena, o foto tapeto juosta glaudžiama prie jos sausa. Flizelino pagrindas yra stabilus, klijuojant jis nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia. Siūlės puikiai susileidžia, jų praktiškai nesimato. Pats flizelino pagrindas yra stipresnis už popierinį pagrindą, paviršius gali būti lygus arba reljefinis, atspausdinimo kokybė labai gera. Tiek iš arti, tiek iš toli flizelininiai fototapetai žiūrisi kokybiškai ir įspūdingai.

Neapsisprendžiate kuris variantas būtų geresnis? Susisiekite ir mes patarsime